Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

אודותינו

נספר לכם קצת עלינו.

בתחילת שנת 2008 נפגשנו בעבודה משותפת במרפאה וטרינרית תל אביבית. האהבה העזה למקצוע ולבע"ח, הרצון להגשים חלום והקשר המיוחד שנוצר בינינו, הוביל אותנו מהר מאוד ללידתה של, "חיות בעיר" – מרפאה לחיות מחמד.

במרפאה שלנו אנו מעניקות טיפול מסור לבע"ח ושירות אדיב ואמין ללקוחותינו, כאשר כל חיית מחמד ובעליה זוכים ליחס אכפתי ואישי.

אנחנו מאמינות ומיישמות במרפאה ייעוץ והדרכה בנושאים שונים כגון: טיפול בגורים, גידול בעלי חיים, טיפול נגד קרציות, פרעושים ותולעים בכלבים וחתולים וייעוץ תזונתי.

כמו כן, בצמוד למרפאה פועל ה"כל-בו לחיות בית", בו ניתן ליהנות משירותי מספרה ולהשיג אביזרים ומזון לכל סוגי חיות המחמד.

מכיוון שחשובה לנו ביותר איכות הרפואה שאנו מעניקות, השקענו במכשור חדיש ומקצועי כדי לתת מענה לכל בעיה רפואית. אנו מקפידות על לימודי המשך והעשרת הידע והניסיון המקצועי שלנו באופן מתמיד ומעמיק תוך הנאה וסיפוק רב. 

 

ד"ר מירב אשכנזי _MG_6646

 מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד נמשכתי לבע"ח. יש לי זיכרונות נעימים מגיל צעיר מאוד של התרגשות מכל ציפור דרור קטנה, כל כלב שנקרה בדרכי וכל חתול רחוב שהשכנה בשכונה האכילה.

אהבתי גם ללמוד ושאבתי המון סיפוק מלימודים. ככל שהתבגרתי הבנתי שאני צריכה למצוא שילוב בין השניים. אני זוכרת עד היום את הרגע שבו, במקרה, נודע לי שנפתח ביה"ס לווטרינריה בארץ ומאותו רגע אי אפשר היה לעצור אותי לקראת השגת המטרה. עברו השנים ובשנת 2000 סיימתי את לימודיי בבית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט, של האוניברסיטה העברית.

עם תחילת שנות לימודי רפואה וטרינרית ובמהלכם שילבתי התנדבות ועבודה כסייעת וטרינר במרפאה וטרינרית מצליחה בעיר בת ים, שבה נולדתי והתחנכתי. במהלך שנות הלימודים כבר צברתי ניסיון רב בתחום רפואת חיות מחמד וכך עם סיום הלימודים כבר הפכתי לרופאה מן המניין.

היום אני מנהלת יחד עם שותפתי וחברתי את מרפאת חיות בעיר. מתגוררת בחולון עם בן זוגי טל וילדיי, אורי, אימבר ואמיר, הכלבה האהובה שלי שושה והחתולים שלי, שרעבים תמיד ואוהבים להשתזף בשמש, פיסי, צמר, שיפרה, קטנצ'יק, פיצי , ליקי וג'ינג'י.

ותמיד שומרת מקום בלב לכלבות שלי מאי וטיפי ולחתולה שלי קונפטה שהיו הראשונות שלימדו אותי מה זאת אהבה לבע"ח.

 

ד"ר רוני מרגלית אוטרמסקי _MG_6561

ליום הולדת 3 ביקשתי במתנה כלב. הוריי הבטיחו שכשנעבור דירה אקבל כלב. עברנו דירה. ביקשתי כלב. הוריי הבטיחו שכאשר נעבור לבית גדול יותר אקבל כלב. בגיל 8 עברנו לבית גדול יותר. עם חצר קטנה. קיבלתי כלב! רועה גרמני מדהים ביופיו, קראתי לו "בינגו" כי הוא היה בדיוק התגשמות חלומי. התאהבתי בבינגו אך לאחר מספר חודשים לא רב בינגו נגנב והותיר אותי ואת אחיי שבורי לב. בתחילה עוד חיפשתי אותו מידי יום ובחיפושיי נתקלתי בבעלי חיים אחרים שנזקקו למזון או חילוץ מבור עמוק או מקום סגור שאליו נקלעו בטעות או בכוונת זדון של מישהו. לפעמים לקחתי את אחי הקטן כתגבורת (במשפחתי עוד זוכרים היטב את היום בו הכנסתי אותו למקלט נטוש דרך פתח קטן, כי אני כבר לא הצלחתי לעבור דרכו, כדי להוציא משם גור חתולים קטנטן שצווח בקולי קולות. כמובן שלצאת משם אחי כבר לא הצליח ואני נאלצתי להזעיק את אבי לחילוצו של אחי…)

וכך, הימים עברו, בינגו לא נמצא, אך נמצאה סינדי. גורת כלבים כבת 3 חודשים בערך, יפיפייה, שפשוט רצה לעברי משום מקום ונעצרה לידי מתנשפת, מלוכלכת, רזה וחלשה. מיד הבאתי אותה הביתה והצגתי למשפחתי את כלבתנו החדשה. לאחר כשנה הוספנו למשפחה את ספיד, גור לברדור שחור מתוק שבעליו הקודמים החליטו לוותר עליו כי הוא עשה הרבה בלגן בבית. זכיתי לאהוב את שניהם הרבה שנים. אליהם התווספו עם הזמן גם חתולים שונים שהבאתי מחצר בית הספר ואח"כ מהבסיס בצבא, וכן ארנבונים, תוכונים, יונים פצועות שנזקקו לעזרה בהחלמה ואף ברווזים ותרנגולים שלא מצאו דרכם חזרה לחצרות בעליהם. בביקוריי אצל הווטרינר השכונתי עם בעלי החיים השונים גיליתי עולם ומלואו. תמיד ביקשתי להישאר, להסתכל, לשאול, ללמוד ולעזור אם אפשר. העתיד היה ברור. ורציתי לעשות זאת בדרך המהירה ביותר! בגיל 21 כבר הייתי לבד על מטוס בדרך לבודפשט, הונגריה. הבחירה הזו לא הייתה פשוטה אך בדיעבד, שווה הכול.

את לימודיי באוניברסיטת "סנט-אישטבן לרפואה ווטרינרית" בבודפשט סיימתי בשנת 2006 ומשם שבתי ארצה עם הכלב פרודו והחתולה פירושקי, אותם אימצתי בבודפשט והם ליוו אותי בכל שנותיי בגלות.

היום אני מנהלת את מרפאת "חיות בעיר" ומתגוררת בבית דגן עם בעלי ערן, שלושת ילדינו יונתן, עופרי ואילי, הכלבות נינה ואמה והחתולים נוקי, סיסי, יולי וריצ'י.

 

_MG_6522_MG_6657

 

כל הזכויות שמורות לחיות בעיר. קישורים | נבנה ע"י אדאקטיב